elenco Aziende - HOME PAGE -

EXTREME HOLD стил КРЕМ
< INTERCOSMO BACK

Гел , а заврши на косата - INTERCOSMO


EXTREME HOLD стил КРЕМ
Линија D: FI - Екстремни HOLD стил КРЕМ
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 60800 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

EXTREME HOLD стил КРЕМ
Линија D: FI - Екстремни HOLD стил КРЕМ

моделирање крем со сјаен ефект и екстремни чекање.
Глицерин и рицинус даде овој производ голем имот хидратантниомекнувачи и bulking.

апликација: емулгирам мала количина производ во рацете пред да го достави на сува коса или добро -ублажен.

Пакување: тегли од 75 грама и 150 грама со етикета графика ТЕРМО активира .
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy